Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia udostępnionego na stronie sklepu internetowego wszystko-do-okien.pl

- Dane wpisywane do formularza muszą zawierać prawdziwe informacje.

- Po złożeniu zamówienia, do klienta zostaje wysłany przez Sklep e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia wraz z podaniem przewidywanego terminu realizacji oraz kosztów transportu.

- Przyjecie zamówienia do realizacji rozpoczyna się z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku Sklepu - Bank Millenium: 26 1160 2202 0000 0001 8657 6150 z podaniem numeru zamówienia, lub za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

- Zapłata musi obejmować cały zamówiony towar oraz koszty transportu, w przypadku części owej zapłaty zamówienie nie będzie realizowane.

- Zamówienia nie opłacone w ciągu 10 dni od daty złożenia zostaną automatycznie anulowane przez Sklep.

- Odmowa realizacji zamówień przez Sklep może nastąpić gdy zamieszczone przez Klienta w formularzu dane będą niepełne.

- Czas realizacji zamówień podawany jest w potwierdzeniu złożenia zamówienia i wynosi 2-21 dni roboczych, od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

Copyright © 2024 Wszystko do okien | Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Graff

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.